AppHuntFolosește aplicații gratis.
Dezvoltatori: milioane de utilizatori de iPhone pentru aplicația ta.Trimite-ți aplicația
Safety Analyse

Safety Analyse cod promo

People Appy
☆☆☆☆☆0,0Afaceri

Oferta Safety Analyse de pe AppHunt s-a încheiat — toate codurile au fost luate.

Gratis cu un cod promo azi: 8hrs

Urmărește orele de lucru dintr-o atingere și le transformă în câștig estimat, cu reguli pentru ore suplimentare și fișe de pontaj PDF. Cu codul promo AppHunt primești versiunea completă 8hrs gratis, pentru totdeauna.

Compară cele mai bune 10 aplicații gratuite de urmărit orele de lucru →

Despre Safety Analyse

Safety Analyse este o aplicație internă pentru angajații unei companii din Olanda. Reunește într-un singur loc ce au nevoie angajații: fluturașii de salariu, manualul angajatului, un anuar al colegilor și știrile companiei.

Prin aplicație, angajații pot cere și concediu sau îmbrăcăminte de lucru și pot pune întrebări colegilor. Este destinată exclusiv personalului acelei companii.

Ce spun oamenii

Încă nu sunt evaluări — fii primul
Evaluează

Încă nu sunt comentarii.

Coduri promo gratuite chiar acum

Toate codurile promo gratuite →

Cod promo Safety Analyse: întrebări și răspunsuri

Există acum un cod promo Safety Analyse?

Momentan nu pe AppHunt: ultima ofertă Safety Analyse s-a încheiat. Dezvoltatorii revin uneori cu coduri noi, iar aplicațiile premium cu coduri promo gratuite de azi sunt listate pe această pagină.

Cum funcționează codurile promo pentru aplicațiile de iPhone?

Un dezvoltator creează în App Store Connect un număr limitat de coduri. Fiecare cod deblochează aplicația sau un abonament pentru o perioadă stabilită, iar tu îl răscumperi în App Store cu Contul tău Apple. Codurile sunt de unică folosință, așa că ofertele populare se epuizează repede. Cum răscumperi un cod promo din App Store